AndroidAndroid Uygulamalarİndir

7Zipper apk indir son sürüm

7Zipper apk indir
7Zipper apk indir

7Zipper akıllı telefonunuzun hafızasındaki veya micro SD kartındaki bütün dosyaları yönetmenizi sağlayan bir araçtır. Bütün dosyalara erişmek için kullanabilirsiniz. Eğer bir dosya yöneticisine sahip değilseniz yapamazsınız.  7Zipper apk indir ve cep telefonunuzda birçok dosya kontrolünü hemen sağla.

7Zipper apk indir

Bu araçtaki temel özellikler şunlardır; toplu-dosya seçimi, kopyalama, taşıma, yapıştırma, açma, yeniden adlandırma, bir parti dosyayı silme, dosyaları açma veya bunları bir e-postaya ekleme. Bu temel özelliklerin yanında 7Zipper yedeklemeler oluşturmanızı, görselleri ve gifleri açmanızı, metinleri görüntülemenizi, işlemleri sonlandırmanızı ve hafıza, batarya, ağ ve CPU veri gibi önemli sistem verilerine erişmenizi sağlar.

7Zipper Pro Apk indir

Bu uygulamada o kadar çok özellik vardır ki bir hesap makinesi ve kronometre bile içerir. Ayrıca TAR, TAR.GZ, BZ2, RAR, TARRO, 7ZIP ve IZH formatlarını da çıkarır, yani formatı ne olursa olsun dosyalarınızı yönetirken problem yaşamazsınız. 7Zipper cihazınızdaki dosyaları olabilecek en iyi şekilde yönetmenizi sağlar, hafızasını daha iyi kullanır ve bütün dosyalarınızı ait olduğu yere yerleştirir.  Hemen 7Zipper apk indir ve android cihazında kullan.

7Zipper apk indir

Direkt İndir
Daha Fazla Göster

Admin

Mavi Penguen.com Sitesinin Admini ziyaretçilerine film indir, oyun indir, program indir gibi kategorilerde içerikler üretmektedir. Reklamsız film indirme sitesi olmakla birlikte ziyaretçilerini önemseyen prensibe sahiptir. İçeriklerimizin altındaki yorumlar kısmından kırık bağlantıları bildirebilir , istek film, dizi, oyun, programlarınızı yorum atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı