720p Film İndirFilmFilm indir

Anormal Aktivite Türkçe Dublaj İndir

A Haunted House Türkçe Dublaj İndir, Yeni veli bir çift olan Malcolm ve Keisha evlilikleri ile birlikte yeni bir eve taşınırlar. Anormal Aktivite filminde kısa süre içerisinde evde yalnız olmadıklarının farkına varan bu çift olayın ciddiyetini anlasalar da ruhlar tarafından ele geçirilmiş durumdadırlar. Evde yaşanan bu ürkütücü olaylar sonrası Malcolm, hayalet avcısı olan bir gruptan yardım isteyerek bu kötü ruhtan kurtulmak ve eski yaşantılarına geri dönmek için çabalayacaktır. Anormal Aktivite Türkçe Dublaj İndir

Sizde Anormal Aktivite filmini beğendiyseniz serinin ikinci filmini sitemizde yer alan Film İndir kategorisinde bulabilirsiniz.
 

Google Drive

Anormal Aktivite Türkçe Dublaj İndir

LetsUpload

Anormal Aktivite Türkçe Dublaj İndir

Daha Fazla Göster

Admin

Mavi Penguen.com Sitesinin Admini ziyaretçilerine film indir, oyun indir, program indir gibi kategorilerde içerikler üretmektedir. Reklamsız film indirme sitesi olmakla birlikte ziyaretçilerini önemseyen prensibe sahiptir. İçeriklerimizin altındaki yorumlar kısmından kırık bağlantıları bildirebilir , istek film, dizi, oyun, programlarınızı yorum atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı