Belgesel İndirFilmFilm indir

Müslüm – 2018 Yerli Film 1080p İndir Full

Müslüm

 Müslüm filmi indir, Müslüm babanın ağlatan hayat hikayesi ve başarı sırlarına nail ol!

Müslüm Filmi İndir

Müslüm Gürses; arabesk müziğin kralı olanak anılan, özellikle döneminin erkeklerinin hemen hemen hepsi tarafından acılarının ortağı olarak görülen kültürel bir isimdi. 3 Mart 2013 yılında cerrahi komplikasyon nedeniyle öldüğünde derin bir yas dönemi başlamıştı. O artık bir efsaneydi. Peki, sözleri ve sesi ile kalbe dokunan Gürses gerçekte kimdi?

Müslüm Filmi Konusu

Ses sanatçısının nasıl ünlü olduğunu, nasıl aşık olduğunu, nasıl milyonlar tarafından sevildiğini anlatan bir film. Müslüm filminde, hikaye sanatçının çocukluk acılarından başlıyor, hayretler içinde izlerken şansını sığındığı bir çalgı evindeki usta değiştiriyor. Turnelerde görüp aşık olduğu çocukluk aşkı ile evleniyor.

Müslüm filmi indir Timuçin Esen’in muhteşem oyunculuğu sayesinde büyük usta Müslüm Gürses’in gerçek yaşamına şahit ol!


 

Daha Fazla Göster

Admin

Mavi Penguen.com Sitesinin Admini ziyaretçilerine film indir, oyun indir, program indir gibi kategorilerde içerikler üretmektedir. Reklamsız film indirme sitesi olmakla birlikte ziyaretçilerini önemseyen prensibe sahiptir. İçeriklerimizin altındaki yorumlar kısmından kırık bağlantıları bildirebilir , istek film, dizi, oyun, programlarınızı yorum atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı