İndir

Papara Sanal Kart Oluşturma

papara sanal kart açma

Papara Sanal Kart Oluşturma

Türkiye çok fazla kullanıcıya sahip olan Papara,  geçtiğimiz sürelerde çok istenen sanal kart oluşturma özelliğini sistemlerine eklediler. Bu güncelleme ile sizler sistem tarafından belirlenen limit doğrultusunda sanal kart oluşturabilir ve oluşturduğunuz kartı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Papara Sanal Kart Var mı?

Evet papara’nın sanal kartı var.

Papara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Papara üzerinden sanal kart oluşturmak için yapmanız gerekenlerden ilki telefonunuzdaki Papara uygulamasının güncel bir sürüme sahip olmasıdır.

Telefonunuz için en güncel uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın. Daha sonra aşağıdaki talimatları takip ederek yeni bir sanal kart oluşturabilirsiniz.

Papara Card (Alt menü) >>> Yeni Kart Ekle >>> Sanal Kart Oluştur

Yukarıda bulunan talimatları  yerine getirdikten sonra oluşturduğunuz sanal kartı kullanabilirsiniz. Bu kartı internet alışverişlerinizde ana kart bilgilerinizi vermemek için kullandığınızda güvenliğinizi de arttırmış olursunuz.  Sanal kart oluşturma sınırı ise aylık 1 adet Papara sanal kart kullanabilir ve hakkınız bir sonraki ay sıfırlanır. Kısaca her ay içerisinde sadece 1 adet papara sanal kart oluşturmanız mümkündür.Üstelik Papara sanal kartınızı oluşturmak için herhangi bir süre zarfında beklemenize de gerek yok.

Daha Fazla Göster

Admin

Mavi Penguen.com Sitesinin Admini ziyaretçilerine film indir, oyun indir, program indir gibi kategorilerde içerikler üretmektedir. Reklamsız film indirme sitesi olmakla birlikte ziyaretçilerini önemseyen prensibe sahiptir. İçeriklerimizin altındaki yorumlar kısmından kırık bağlantıları bildirebilir , istek film, dizi, oyun, programlarınızı yorum atabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Merhaba, içerik için çok teşekkür ederim. Fakat keşke resimli anlatımda olsa, daha iyi olurdu (Kendinin bizzat işlemi yaparken aldığın ekran görüntüleri. Özgün yani.). Ayrıca işlemleri de maddeli verip genel açıklamayı paragraf neden yapmıyorsun. Ben sevdim portalını lütfen bu içeriği güncelle ve daha da geliş 🙂

    Bir dost r10 🙂

    1. Merhabalar teşekkür ederim değerli yorumun için. Söylediklerini dikkate alacağım dostum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı