Boxset Film indirDizi İndirİndir

The Punisher Boxset İndir 1-2 – Türkçe Dublaj Tüm Bölümler 1080p


The Punisher Boxset İndir 1-2 – Türkçe Dublaj tüm bölümler1080p

İnfazcı – The Punisher, gizli FBI ajanı Frank Castle yaşamı boyunca istediği her şeye sahip olmuş mutlu bir aile adamdır.Kendisine verilen son görevi yerine getirdikten sonra emekliliğe ayrılmayı düşünen başarılı ajan, görevi esnasında işler yolunda gitmeyerek ortak’larının ihanetine uğrar ve mutlu hayatı Aile’sinin acımasız bir suçlu tarafından öldürülmesiyle son bulur. Herkesin öldü bildiği Frank Castle – Punisher olarak geri dönerek. İntikam almak için sevdiklerini katleden düşmanlarının peşine düşer. Abd, Kanada, Almanya yapımı, Aksiyon, Suç, Macera, Dram türündeki 6.5 ımdb puanına sahip 1-2 Boxset film serisini Türkçe Dublaj olarak indirip izleyebilirsiniz.

*2004 -The Punisher *

*2008 – The Punisher 2 War Zone – İnfazcı Savaş Bölgesi *

The Punisher Boxset İndirThe Punisher Boxset İndir türkçe dublajThe Punisher türkçe dublaj İndirThe Punisher Boxset İndir türkçe dublaj tüm bölümler

The Punisher Boxset İndir Tüm Bölümler Türkçe Dublaj

Mega Nz Lets Upload
Daha Fazla Göster

Admin

Mavi Penguen.com Sitesinin Admini ziyaretçilerine film indir, oyun indir, program indir gibi kategorilerde içerikler üretmektedir. Reklamsız film indirme sitesi olmakla birlikte ziyaretçilerini önemseyen prensibe sahiptir. İçeriklerimizin altındaki yorumlar kısmından kırık bağlantıları bildirebilir , istek film, dizi, oyun, programlarınızı yorum atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı